| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Producten | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Precisie | 0.01 mm |
| Tipe beschikbaar | Omdraaien |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Qc-controle | Kritisch dubbeltje |
|---|---|
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0.6-3.2 |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| technologie | draaibank & CNC |
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Type van het machinaal bewerken | Precisie CNC-draaien CNC-draaien |
|---|---|
| Snelle levertijd | 3-15 dagen |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0.6-3.2 |
| Tekening | 2D/(PDF/CAD) 3D ((IGES/STEP) |
| Qc-controle | Kritisch dubbeltje |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Oorsprong | China |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Precisie | 0.01 mm |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Type | CNC-draaionderdelen |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Precisie | 0.01 mm |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Oorsprong | China |