| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
|---|---|
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ρα0.8 |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Υπηρεσία | OEM & ODM |
| Επεξεργασία | Μηχανική Φρέζα CNC |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | 0,01mm-0,05mm |
| Πιστοποίηση ποιότητας | ISO9001: 2008, RoHS |
| Μεταφορές | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Εφαρμογή | Αυτοκινητοβιομηχανία, αεροδιαστημική, ιατρική, ηλεκτρονική, μηχανήματα κλπ. |
| Τελεία επιφανείας | Επικάλυψη από νικέλιο |
|---|---|
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Προσαρμοσμένα | Ναι. |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Εφαρμοσμένη μηχανική | Μηχανές τρυπών CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
| χρώμα | Ασημένιο |
| χρώμα | Ασημένιο |
|---|---|
| Ανεκτικότητα | ±0,01 mm |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
|---|---|
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Υλικό | Σύνθετα αλουμινίου |
| Βάρος | 0.5-10KG |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ανωδικοποίηση |
| Χρονοδιάγραμμα | 7-15 ημέρες |
|---|---|
| Ναυτιλία | από τη θάλασσα, αέρας ή σαφής |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Άλλες συσκευές |
| Τελείωσε. | Γλυκό |
| Εφαρμογή | Ηλεκτρονικός εξοπλισμός |