| Technologie | Ingewikkelde en complexe onderdelen |
|---|---|
| Hardheid | HRC37~43 (Oorspronkelijke hardheid) |
| Snelle levertijd | 15 dagen |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra0.8 |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Diensten | OEM & ODM |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Vervoer | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Afwerking van het oppervlak | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Afmaken. | Polieren |
| op maat gemaakt | - Jawel. |
| Kwaliteit | 100% inspectie |
| Handelsmerk | Op maat gemaakt |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Op maat gemaakt | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Kwaliteitscontrole | 100% inspectie |
| Originele Hardheid | HRC35-42 |
| Techniek | Machines voor het boren met behulp van CNC |
| Precisiteit | 0.01 mm |
| Afmaken. | Glanz |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Kleur | Zilver |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Afmaken. | Glanz |
|---|---|
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Vervoer | door overzees, lucht of uitdrukkelijk |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Afmaken. | Glanz |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |