| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
| Maksimum Çap | 15m |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Kesinlik | 0.010-0.002mm |
| Üretim Yöntemi | CNC İşleme |
| İşleme Türü | CNC İşleme ve Taşlama |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Nakliye yolu | Ekspres |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| Ekipman | Delme Makineleri |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
| kalite sertifikası | ISO9001:2008, RoHS |
| Toplu taşıma | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| üretim süreci | CNC işleme |
| Boyutlar | özelleştirilmiş |
| Hoşgörü | ±0,01 mm |
| Başvuru | Elektronik ekipman |
| Boyutları | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Boyutları | Özel |