| Kurşun zamanı | 7-10 gün |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6μm |
| Kalite | %100 Muayene |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Yüzey finişi | parlatma |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Türü | Delme|Frezeleme|Tornalama |
|---|---|
| Yüzey pürüzlülüğü | RA0.8 |
| Bitir. | Özel |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
| Kalite | %100 Muayene |
| teslimat | Hava/deniz/ekspres |
|---|---|
| Proses makinesi | 3 Eksenli Torna Ve 5 Eksenli CNC Tezgahı |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Isı Direnci | - Evet. |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
|---|---|
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
| Yüzey pürüzlülüğü | RA0.8 |
| Kalite | %100 Muayene |
| Hizmet | OEM & ODM |
| Paketleme | Müşterilerin ihtiyacına göre |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Güç | sıkma |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
| kalite sertifikası | ISO9001:2008, RoHS |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |