| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Diameter Max | 15 m |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Tolerantie | +/-0.001mm |
|---|---|
| Procesmachine | Draaibank met 3 assen en 5 ascnc Machine |
| Precisie | 0.010-0.002 mm |
| Productiemethode | CNC-bewerking |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Vinnentype | Pin Fin |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Verzendweg | Express |
|---|---|
| Precisiteit | 0,006 |
| Vervaardiging | boormachines |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Kwaliteitscertificering | ISO9001: 2008, RoHS |
| Vervoer | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |
| Toepassing | Automobilerij, luchtvaart, geneeskunde, elektronica, machines, enz. |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Levertyd | 7-15 dagen |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| productieproces | CNC -bewerking |
| Afmetingen | aangepast |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Sollicitatie | Elektronische apparatuur |
| Afmetingen | aangepast |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Toepassing | Elektronisch Materiaal |
|---|---|
| Productieproces | CNC-bewerking |
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmetingen | aangepast |