| Teknoloji | Karmaşık ve Karmaşık Parçalar |
|---|---|
| Sertlik | HRC37~43 (Orijinal Sertlik) |
| Hızlı Teslimat Süresi | 15 gün |
| Kalite | %100 Muayene |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
|---|---|
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
| Yüzey pürüzlülüğü | RA0.8 |
| Kalite | %100 Muayene |
| Hizmet | OEM & ODM |
| İşleme | CNC frezeleme işleme |
|---|---|
| Dayanıklılık | 0.01mm-0.05mm |
| kalite sertifikası | ISO9001:2008, RoHS |
| Toplu taşıma | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik, Makine vb. |
| Yüzey finişi | Nikel kaplama |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| özel yapılmış | - Evet. |
| Kalite | %100 Muayene |
| Ticari marka | Özel Yapılmış |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Kalite Kontrolü | %100 Muayene |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| Mühendislik | CNC|Sondaj Makineleri |
| Doğruluk | 0.01mm |
| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Renk | Gümüş |
| Renk | Gümüş |
|---|---|
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Bitir. | Yumuşak |
|---|---|
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Bitir. | Yumuşak |
| Uygulama | Elektronik ekipman |