| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
| Średnica Maks | 15 m |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Precyzja | 0.010-0.002 mm |
| Metoda produkcji | Obróbka CNC |
| Rodzaj przetwarzania | Obróbka CNC i szlifowanie |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
|---|---|
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| rodzaj płetwy | Pin Fin |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Sposób wysyłki | Wyrazić |
|---|---|
| Dokładność | 0,006 |
| Wyposażenie | Wiertarki |
| Procesy | Obróbka skrawaniem, gratowanie, obróbka powierzchni |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
|---|---|
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
| Certyfikat jakości | ISO9001:2008, RoHS |
| Transport | Ekspresowe, lotnicze, morskie itp. |
| Zastosowanie | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
| Materiał | Stop aluminium |
|---|---|
| Waga | 0,5-10 kg |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tworzywo | Stop aluminium |
|---|---|
| proces produkcyjny | CNC Mękawka |
| Wymiary | dostosowane |
| Tolerancja | ± 0,01 mm |
| Aplikacja | Sprzęt elektroniczny |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Materiał | Stop aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowanie |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
|---|---|
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Materiał | Stop aluminium |
| Wymiary | Zindywidualizowane |