| Materiaal | Aluminium, staal, roestvrij staal, koper, koper, titanium, enz. |
|---|---|
| Tolerantie | +/-0.001mm |
| Aflevering | Door lucht/zee/express |
| Diameter Max | 15 m |
| Type verwerking | CNC-bewerking en slijpen |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Grootte | Op maat |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Vinnentype | Pin Fin |
| Verwerking | CNC malen het Machinaal bewerken |
|---|---|
| Type | Boringen, slijpen, slijpen, draaien |
| Toepassingen | CNC-machine |
| Tolerantie | 0,01 mm-0,05 mm |
| Verpakking | Volgens de Eis van Cliënten |
| Precisiteit | 0,006 |
|---|---|
| Type verwerking | CNC-bewerking |
| Processen | Bewerking, afbraak, oppervlaktebehandeling |
| Dienst | OEM/ODM/Customized |
| Verzendweg | Express |
| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Gewicht | Lichtgewicht |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Hittebestendigheid | Ja |
| Productieproces | CNC -bewerking |
| Duurzaamheid | Hoog |
| Ruwheid van het oppervlak | Ra 0.6-3.2 |
|---|---|
| Markt | VS, Europa, Azië, Turkije, Rusland, Afrika |
| Type van het machinaal bewerken | Precisie CNC-draaien CNC-draaien |
| Oem-service | aanvaardbaar |
| Vorm | Ronde, vierkant, zeshoekige, op maat |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Aflevering | Druk, Lucht, Overzees, enz. uit |