| Czas realizacji | 7-10 dni |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Chropowatość powierzchni | Ra 0,4-1,6 μm |
| Jakość | 100% kontrola |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
|---|---|
| Wielkość | Zindywidualizowane |
| Proces produkcji | Obróbki CNC |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Odporność termiczna | 0,5°C/W |
| Wykończenie powierzchni | Polerowanie |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Twardość | HRC37~43 (Oryginalna twardość) |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Rodzaj | Wiercenie|Frezowanie|Toczenie |
|---|---|
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Skończ. | Zindywidualizowane |
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Jakość | 100% kontrola |
| Dostawa | Drogą powietrzną / morską / ekspresową |
|---|---|
| Maszyna procesowa | 3-osiowa tokarka i 5-osiowa maszyna CNC |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
| Waga | Lekkie |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium |
| Odporność na ciepło | - Tak, proszę. |
| Proces produkcji | Obróbka CNC |
| Trwałość | Wysoki |
| Wielkość | Zindywidualizowane |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Materiał | Aluminium |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Zastosowanie | Urządzenia elektryczne |
| Tolerancja | 0,01 mm-0,05 mm |
|---|---|
| Przetwarzanie | Obróbka Frezarką CNC |
| Chropowatość powierzchni | RA0.8 |
| Jakość | 100% kontrola |
| Usługa | OEM i ODM |
| Opakowanie | Zgodnie z wymaganiami klientów |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Władza | Mocowanie |
| Zastosowanie | Motoryzacja, lotnictwo, medycyna, elektronika, maszyny itp. |
| Certyfikat jakości | ISO9001:2008, RoHS |
| Technologia przetwarzania | Toczenie i frezowanie, szlifowanie itp. |
|---|---|
| Tolerancja | +/-0,001 mm |
| Maszyna przetwórcza | Centrum obróbcze CNC, szlifierka do płaszczyzn |
| Materiał | Aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, tytan itp. |
| Średnica Maks | 15 m |