| 精度 | 0.01mm |
|---|---|
| タイプ | CNC回転部品 |
| 種類 入手可能 | 磨き ターニング 掘削 など |
| 鉄筋 | メタル |
| パッケージ | 木製 の 包装 や カートン |
| 製品 | cnc加工部品 |
|---|---|
| 開始パターン | オートマティック |
| パッケージ | 木製 の 包装 や カートン |
| 種類 入手可能 | 磨き ターニング 掘削 など |
| 保証 | 1 年 |
| 配達 | 明白、空気、海、等。 |
|---|---|
| 精度 | 0.01mm |
| 輸送 | DHL,UPS,FedEx またはご希望に |
| パッケージ | 木製 の 包装 や カートン |
| 保証 | 1 年 |
| 保証 | 1 年 |
|---|---|
| タイプ | CNC回転部品 |
| 鉄筋 | メタル |
| 開始パターン | オートマティック |
| わたしたち の 奉仕 | 無料デザインとサンプル OEM ODM |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Materail | Metal |
| Warranty | 1 Years |
| Product | CNC Machining Parts |
| Type | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
|---|---|
| Qc Control | 100% Dimension Inspection |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Product Name | Various anodized knurled nuts satin nickel Furniture cabinet hardware decoration kitchen Knurled Handles And Knobs |
|---|---|
| Finish | Satin Nickel |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| 精度 | 0.01mm |
|---|---|
| 原産地 | 中国 |
| 鉄筋 | メタル |
| 製品 | CNC回転部品 |
| 輸送 | DHL,UPS,FedEx またはご希望に |