| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Υπηρεσία | Προσαρμοσμένος cOem, ODM |
|---|---|
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Ακατέργαστη | συνήθεια διαθέσιμη |
| Βιομηχανία εφαρμογών | Αισθητήρας, Αυτοκινητοβιομηχανία, όργανο |
| Υλικό | Αλουμίνιο, ανοξείδωτο χάλυβα, χαλκός, χαλκός, τιτάνιο |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| διαδικασία | Επεξεργασία στροφής/τρίχωσης/τρίχωσης/επεξεργασίας |
| Τύπος επιχείρησης | Κατασκευαστής και εργοστάσιο |
| ΟΜ ή ΟΔΜ | Διαθέσιμο |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | Ra 0,4-1,6 μm |
| Προσαρμοσμένα | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Έλεγχος ποιότητας | 100% Επιθεώρηση |
| Αρχική σκληρότητα | HRC35-42 |
| Εφαρμοσμένη μηχανική | Μηχανές τρυπών CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Ειδικότητα | Σκληρότητα & Ευελιξία |
|---|---|
| Μηχανή επεξεργασίας | Κέντρο Επεξεργασίας CNC, Στρίφτης Επιφάνειας |
| Τύπος επεξεργασίας | Τεχνική επεξεργασία και άλεση CNC |
| Διάμετρος Max | 15 μέτρα |
| Ανοχή | +/--0.001mm |
| Πακέτο | Γεννητικό προϊόν |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
|---|---|
| Αγορά | ΗΠΑ, Ευρώπη, Ασία, Τουρκία, Ρωσία |
| Τύπος κατεργασίας | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικές συσκευές |
| Υπηρεσία OEM | αποδεκτό |
| Σχήμα | Στρογγυλό, τετράγωνο, εξαγωνικό, προσαρμοσμένο |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Τελείωσε. | Χωρισμός |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Προϊόν | Μέρη επεξεργασίας CNC |
| Finish | Satin Nickel |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Quantity | Various |
| Color | Silver, Gold, Black, Etc. |
| Material Capabilities | Aluminum, Copper |
| Τεχνολογία | Τεχνητά και Σύνθετα Μέρη |
|---|---|
| Σκληρότητα | HRC37~43 (Αρχική σκληρότητα) |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 15 ημέρες |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| Εμπορικό σήμα | Προσαρμοσμένα |