| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Shipping | By Express/By Air/By Sea |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Προϊόν | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος διαθέσιμος | Γύρισμα |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
|---|---|
| Type | CNC Turning Parts |
| Type Available | Turning |
| Precision | 0.01mm |
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Ελέγχος ποιότητας | Κριτική δεκάρα |
|---|---|
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
| Ποιότητα | 100% Επιθεώρηση |
| τεχνολογία | Στρογγυλομηχανή |
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Τύπος κατεργασίας | Επενδύσεις σε ηλεκτρονικές συσκευές |
|---|---|
| Γρήγορος χρόνος παράδοσης | 3-15 ημέρες |
| Ακατέργαστη επιφάνεια | RA 0.6-3.2 |
| Σχεδίαση | 2D/(PDF/CAD) 3D ((IGES/STEP) |
| Ελέγχος ποιότητας | Κριτική δεκάρα |
| Καταγωγή | Κίνα |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
|---|---|
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Καταγωγή | Κίνα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ανοίγοντας σχέδιο | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Παράδοση | Εκφράστε, αέρας, θάλασσα, κ.λπ. |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Τύπος διαθέσιμος | Τρίχωμα, στροφή, τρυπήματα κλπ. |
| Τύπος | Τμήματα στροφής CNC |
|---|---|
| Καταγωγή | Κίνα |
| Υλικό σιδηροδρόμου | Χάλυβα |
| Ακριβότητα | 00,01 mm |
| Η Υπηρεσία μας | Δωρεάν σχεδιασμός και δείγματα OEM ODM |
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
|---|---|
| Product | CNC Turning Parts |
| Materail | Metal |
| Finish | Plating Cu/Ni/Cr/Au/Ag |
| Καταγωγή | Κίνα |