| Kalıp tipi | CNC işlenmiş parçalar |
|---|---|
| Örnek | Özgür |
| Uygulamalar | CNC Makinesi |
| Boyutlar | Standart Dışı|Çizimlere Göre |
| Hizmet | ODM, OEM |
| Kalıp tipi | CNC işlenmiş parçalar |
|---|---|
| Uygulamalar | CNC Makinesi |
| Standart | ISO9001/TS16949 |
| Örnek | Özgür |
| Dağıtım yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Kalıp tipi | CNC işlenmiş parçalar |
|---|---|
| Kurşun zamanı | 7-15 Gün |
| Örnek | Özgür |
| Başvuru | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Dağıtım yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
|---|---|
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Önderi Zamanı | 7-15 gün |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum Alaşım |
|---|---|
| üretim süreci | CNC işleme |
| Boyutlar | özelleştirilmiş |
| Hoşgörü | ±0,01 mm |
| Başvuru | Elektronik ekipman |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Boyutları | Özel |
| Boyutları | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| yüzgeç tipi | Düz yüzgeç |
| Yüzey işlemi | eloksal |
|---|---|
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Fin perdesi | 2mm |
| Apply To | Any OEM Cnc Machining Parts |
|---|---|
| Product Category | CNC Turning Parts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Material Standard | ISO, DIN, ASTM, UNS, AISI, JIS, BS, NF |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |