| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
|---|---|
| Üretim Yöntemi | CNC işleme |
| Aralık | 1-20mm |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Örnek | Özgür |
| İşleme Teknolojisi | Tornalama ve frezeleme, taşlama vb. |
|---|---|
| hoşgörü | +/-0.001mm |
| İşleme makinesi | CNC İşleme Merkezi, Yüzey Taşlama |
| Malzeme | Alüminyum, Çelik, Paslanmaz Çelik, Pirinç, Bakır, Titanyum vb. |
| Maksimum Çap | 15m |
| Standart | ISO9001 |
|---|---|
| Teslimat Yöntemi | DHL, FedEx, UPS, vb. |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
| Kalıp Tipi | Cnc İşlenmiş Parçalar |
| Aralık | 1-200mm |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Ağırlık | 0.5-10KG |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Uygulama | Elektronik ekipman |
|---|---|
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Boyutlar | Özel |
|---|---|
| OEM/ODM | - Evet. |
| Kurşun zamanı | 7-15 gün |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
|---|---|
| Bitir. | Parlatma Eloksal |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Garanti | 1 yıl |