| Nakliye yolu | Ekspres |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
| Malzeme yetenekleri | Değerli metaller |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Kanat yüksekliği | 5mm |
|---|---|
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC İşleme |
| Özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey işlemi | eloksal |
| Özel yapımı | - Evet. |
|---|---|
| Doğruluk | 0.01mm |
| Hız kontrolü | Değişken Frekans Sürücüsü |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Uygulama | Otomotiv, Havacılık, Medikal, Elektronik vb. |
|---|---|
| Üretim yöntemi | CNC işleme |
| Örnek | Mevcut |
| Uygulamalar | CNC Makinesi |
| Yüzey işleme | Eloksal, Parlatma, Kaplama, Toz Boya vb. |
| Süreçler | İşleme, Çapak Alma, Yüzey İşlemleri |
|---|---|
| Doğruluk | 0,006 |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
| Ekipman | Delme Makineleri |
|---|---|
| Kaynağı | Çin |
| Nakliye yolu | Ekspres |
| Hizmet | OEM/ODM/Özelleştirilmiş |
| Doğruluk | 0,006 |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0,4-1,6 mikron |
|---|---|
| İşletme Türü | Üreticisi ve fabrikası |
| Özel yapımı | - Evet. |
| Orijinal Sertlik | HRC35-42 |
| İşleme Türü | CNC İşleme |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Renk | Gümüş |
| Toplantı | Sakin ol. |
| Uygulama | Sanayi |
| Yüzey işlemi | Toz kaplama |
|---|---|
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Şekli | Dikdörtgen |
| Üretim süreci | basınçlı döküm |
| Ağırlık | Özel |