| Wymiary | Niestandardowe|Według rysunków |
|---|---|
| Sposób dostawy | DHL, FedEx, UPS itp. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Zastosowanie | Automatyka, lotnictwo, medycyna, elektronika itp. |
| Usługa | ODM, OEM |
| Waga | 0,5-10 kg |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
| Zastosowanie | Elektroniczne wyposażenie |
| Tolerancja | ±0,01 mm |
| Transport morski | Drogą morską, lotniczą lub ekspresową |
|---|---|
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Skończ. | Gładki |
| Waga | 0,5-10 kg |
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| przesyłka | DHL, UPS, FedEx lub jako Twoja prośba |
|---|---|
| Typ Dostępny | Frezowanie, toczenie, wiercenie itp |
| Skończ. | Polerowanie |
| Nasz serwis | Bezpłatny projekt i próbki OEM ODM |
| Wzór otwierania | Automatyczny |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
|---|---|
| Wymiary | Zindywidualizowane |
| Precyzja | Wysoki |
| Obsługa powierzchni | Anodowane |
| Dostosowanie | Dostępne |
| Zgromadzenie | Łatwo. |
|---|---|
| Dostosowanie | Dostępne |
| Funkcja | Ochrona |
| Odporność na korozję | - Tak, proszę. |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Skończ. | Polerowanie |
|---|---|
| Jakość | 100% kontrola |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
| Technologia | Skomplikowane części ciała |
| Szerokość | 100~800 mm |
| Znak towarowy | Wykonane na zamówienie |
|---|---|
| Skończ. | Polerowanie |
| Jakość | 100% kontrola |
| Wytworzone na zamówienie | - Tak, tak. |
| Próbka | Dostępne |
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Zgromadzenie | Łatwo. |
| Zastosowanie | Komunikacja elektroniczna |
| Odporność na ciepło | Wysoki |
| Skończ. | Polerowanie |
| Materiał | Aluminium, Miedź |
|---|---|
| Precyzja | Wysoki |
| Czas realizacji | 7-15 dni |
| Odporność na ciepło | Wysoki |
| Zastosowanie | Komunikacja elektroniczna |