| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
|---|---|
| Uyumluluk | Çok yönlü |
| Malzeme | Alüminyum |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Boyut | Özelleştirilebilir |
| Kurulum | Sakin ol. |
|---|---|
| Isı dağılımı | Verimli |
| şekli | Özel |
| Dayanıklılık | Uzun ömürlü |
| Renk | Gümüş |
| Isı dağıtma yöntemi | iletim |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Veya Bakır |
| Garanti | 1 yıl |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Boyut | Özel |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Isıl direnç | 0,2 °C/W |
| Isı dağıtma yöntemi | iletim |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Yüzey Tedavisi | anodize |
| Boyut | Özel |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Üretim süreci | CNC işleme |
|---|---|
| yüzgeç tipi | Pin Fin |
| Boyut | Özel |
| özelleştirme | Kullanılabilir |
| Malzeme | Alüminyum |
| Garanti | 1 yıl |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum Veya Bakır |
| Boyut | Özel |
| Yüzey Tedavisi | eloksal |
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Malzeme | Alüminyum Veya Bakır |
|---|---|
| Uygulama | Elektronik aletler |
| Isı dağıtma yöntemi | iletim |
| Garanti | 1 yıl |
| Boyut | Özel |
| Uygulama | Elektronik aletler |
|---|---|
| Garanti | 1 yıl |
| Isı dağıtma yöntemi | iletim |
| Isıl direnç | 0,2 °C/W |
| Malzeme | Alüminyum Veya Bakır |
| Boyut | Özel |
|---|---|
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Uyumluluk | Çeşitli Elektronik Bileşenler |
| Isıl direnç | 0,5°C/W |
| Uygulama | Elektronik aletler |