| Duurzaamheid | Langdurig |
|---|---|
| Verenigbaarheid | veelzijdig |
| Materiaal | Aluminium |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Grootte | Aanpasbaar |
| Installatie | Rustig maar. |
|---|---|
| Warmteafvoer | Efficiënt |
| Vorm | Op maat |
| Duurzaamheid | Langdurig |
| Kleur | Zilver |
| Warmteafvoermethode | Leiding |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium of Koper |
| Garantie | 1 jaar |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Grootte | Op maat |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Thermische weerstand | 0.2 °C/W |
| Warmteafvoermethode | Leiding |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Oppervlaktebehandeling | geanodiseerd |
| Grootte | Op maat |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Vinnentype | Pin Fin |
| Grootte | Op maat |
| Aanpassing | Beschikbaar |
| Materiaal | Aluminium |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium of Koper |
| Grootte | Op maat |
| Oppervlaktebehandeling | Anodisatie |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Materiaal | Aluminium of Koper |
|---|---|
| Toepassing | Elektronische apparaten |
| Warmteafvoermethode | Leiding |
| Garantie | 1 jaar |
| Grootte | Op maat |
| Toepassing | Elektronische apparaten |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Warmteafvoermethode | Leiding |
| Thermische weerstand | 0.2 °C/W |
| Materiaal | Aluminium of Koper |
| Grootte | Op maat |
|---|---|
| Vervaardigingsproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Verenigbaarheid | Verschillende elektronische onderdelen |
| Thermische weerstand | 0.5°C/W |
| Toepassing | Elektronische apparaten |