| Opening Pattern | Automatic |
|---|---|
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Kesinlik | 0.005mm |
| Türü | CNC torna parçaları |
| Kaynağı | Çin |
| Spesifikasyon | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Yüzey finişi | eloksal |
| Kullanımı | Oto parçaları |
| Hurda oranı | %1 |
| Denizcilik | deniz, hava veya ekspres |
| teslimat | Ekspres, Hava, Deniz vb. |
|---|---|
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Bitir. | Parlatma Eloksal |
| Kaynağı | ÇIN |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Kesinlik | 0,01 mm |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Ürün | Cnc İşleme Parçaları |
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
|---|---|
| Bitir. | parlatma |
| Açılış Modeli | Otomatik |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
| Paket | Ahşap Paket Veya Karton |
| Dayanıklılık | ±0,01 mm |
|---|---|
| Kalite | %100 Muayene |
| Şekli | Yuvarlak, kare, altıgen, özel |
| nakliye | DHL, UPS, FedEx Veya İsteğiniz Gibi |
| Yüzey pürüzlülüğü | Ra 0.6-3.2 |
| Usage | Furniture cabinet hardware decoration kitchen |
|---|---|
| Quantity | Various |
| Key Words | Knurled Nuts |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Surface Treatment | Anodizing, Plating Etc. |
| Ağırlık | Hafif |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı |
| Isı direnci | Evet |
| Üretim süreci | CNC işleme |
| Dayanıklılık | Yüksek |
| Tip Mevcut | Freze, Tornalama, Delme vb. |
|---|---|
| Hizmetimiz | Ücretsiz Tasarım ve Örnekler OEM ODM |
| Bitir. | Polişleme |
| Kaynağı | Çin |
| malzeme | Metal |