| Levertyd | 7-15 dagen |
|---|---|
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Bereik | 1-20 mm |
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Proefproef | Vrij |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Openingspatroon | Automatisch |
|---|---|
| Precisie | 0.01 mm |
| Oorsprong | China |
| Spoormateriaal | Metalen |
| Type | CNC-draaionderdelen |
| Pakket | Houten verpakking of karton |
|---|---|
| Afmaken. | Poleren geanodiseerd |
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Precisie | 0.01 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Diensten | ODM, OEM |
|---|---|
| Toepassing | Automobiel, ruimtevaart, medisch, elektronica, enz. |
| Standaard | ISO9001 |
| Proefproef | Vrij |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
| Productieproces | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Tolerantie | ±0,01 mm |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Afmaken. | Glanz |
| Gewicht | 0.5-10KG |
| Productiemethode | Machinerie voor het bewerken van bewerkingen op basis van CNC |
|---|---|
| Standaard | ISO9001 |
| Bereik | 1-20 mm |
| Diensten | ODM, OEM |
| Vorm | Op maat |
| Our Servce | Free Design And Samples OEM ODM |
|---|---|
| Type Available | Milling, Turning, Drilling Etc |
| Package | Wood Package Or Carton |
| Shipment | DHL, UPS, FedEx Or As Your Request |
| Precision | 0.01mm |
| Verzending | DHL, UPS, FedEx of op uw verzoek |
|---|---|
| Tipe beschikbaar | Fressen, draaien, boren, enz. |
| Afmaken. | Polieren |
| Onze dienst | Gratis ontwerp en monsters OEM ODM |
| Openingspatroon | Automatisch |
| Oppervlaktebehandeling | Passivering |
|---|---|
| Warmteweerstand | Hoog |
| Afmetingen | aangepast |
| Afmaken. | Passivering |
| Toepassing | Medisch |